کفش مشکی و قهوه ای من استایل

همه آقایان تعدادی کفش مشکی و قهوه ای دارند. اما با این حال باز هم به خوبی بلد نیستند که این دو کفش را ست کنند. حتما ممکن است که ندانند این کفش را کجا بپوشند. البته این دو رنگ کفش پرطرفدار تناژهای مختلفی دارند. به عنوان مثال رنگ قهوه ای به رنگ های عسلی، کاراملی، بلوطی، فندقی، شکلاتی و قهوه ای سوخته دسته بندی می شوند. همین مساله باعث می شود که در هنگام انتخاب کفش برای آقایان سردرگمی ایجاد بشود و شما متوجه مشوید که بهترین رنگ برای تکمیل استایلتان چیست ؟

بررسی ها نشان میدهد که بیشتر آقایان در این دسته قرار میگیرند. اگر شما هم جرو این دسته هستید اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست. زیرا در این مقاله قصد داریم این دو کفش محبوب را بررسی کنیم.

کفش مشکی من استایل

بررسی میزان رسمیت کفش  قهوه ای و مشکی

رنگ مشکی برای آقایان همواره رسمی ترین رنگ محسوب می شود در آن شکی نیست. هر لباسی و هر کفشی در رنگ مشکی در مقایسه با رنگ قهوه ای بسیار رسمی تر است. توصیه و پیشنهاد ما این است که برای میهمانی ها و مراسم هایی که لباس پوشیدن استاندارد خاصی دارد و باید رسمی بودن استایل حتما رعایت شود. لزوما باید از کفش مردانه مشکی رنگ استفاده کنید. تمام کت و شلوارهایی که در تناژ مشکی هستند مانند ذغالی، دودی، خاکستری یا طوسسی حتما کفش شما باید به رنگ مشکی باشد.

اما از طرف دیگر هیچ گاه کفش قهوه ای در مقایسه با کفش مردانه مشکی رسمی نیست. اما نسبت به کفش مشکی کاربردی تر و پر طرفدارتر است. اما طرفداران کفش مشکی وفادارترند. به این علت که همانقدر کفش مشکی در استایل رسمی کاربرد دارد کفش قهوه‌ای نیز در استایل های کژوال و غیررسمی و روزمره نیز کاربرد دارد.

جالب است بخوانید  آیتم های پراهمیت در شیک پوشی آقایان

با توجه به گزینه های پیش روی شما طیف های روشن قهوه ای غیررسمی تر هستند؛ و با پیش رفتن به سمت تناژهای تیره رنگ قهوه ای به میزان رسمی بودن کفش نیز اضافه می شود. تیره ترین رنگ قهوه ای رسمی ترین تناژ آن محسوب می شود.

در نتیجه کفش هایی با رنگ متمایل به زرد و عسلی اسپرت ترین و کفش هایی با رنگ هایی متمایل به قهوه ای درختی و کاکائویی تیره رسمی ترین کفش ها به شمار میرود.

حال میدانیم زمانی که قصد داریم استایلی رسمی داشته باشیم بهتر است چه رنگ کفشی بپوشیم و هنگامی که قصد داریم استایلی اسپرت یا کژوال داشته باشیم چه رنگ کفشی مناسب تر است.

کفش قهوه ای_ من استایل

 انتخاب رنگ کفش با توجه به لباس ها

قبل ازانتخاب کفش در رنگ موردنظر بهتر است ابتدا به کمد لباس های خود سر بزنید. لباس های درون کمد شما چه تناژی دارند؟ آیا اکسسوری ها شما مانند کمربند، ساعت و کیف شما به رنگ مشکی یا در طیف های مشکی هستند؟ آیا کت و شلوارهای شما تناژهای تیره سرد مانند خاکستری و طوسی دارند؟

اگر پاسخ شما به این سوال ها مثبت می باشد انتخاب شما باید رنگ مشکی باشد. با این اوصاف شما از کمدتان کفش مشکی با همه آیتم های درون کمدتان ست خواهد شد.

انتخاب رنگ بر اساس مدل کفش

اگر شما استایلی رسمی برای خود برگزیده اید، کت و شلوار و کفش شما نیز باید رسمی باشد. در آن صورت انتخابی به جز مدل کفش های رسمی و رنگ مشکی نخواهید داشت. گزینه های پیش روی شما همه رسمی هستند. شما در انتخاب کفش باید یکی از کفش های آکسفورد، دربی، چلسی یا مدل های رسمی دیگر را برگزینید.

جالب است بخوانید  کالج یا لوفر؟ مساله این است!

اگر در استایل خود رنگ قهوه ای را برای کفش خود برگزینید طبیعتا حق انتخاب مدل های بیشتری را خواهید داشت. رنگ قهوه ای رنگی گرم محسوب میشود و طیف های بسیاری دارد. هم چنین کفش های بسیاری در رنگ قهوه ای تولید میشوند.

چگونه از این دو رنگ کفش نگهداری کنیم؟

نگهداری از کفش های مشکی کار آسانی به شمار می رود. هنگامی که کف شما کثیف یا خاکی شد میتوانید با استفاده از یک برس کفش و مقداری واکس کفش را تمیز کنید و آن را برق بیندازید. هم چنین شما مجاز هستید هفته ای یک بار تا ماهی دوبار کمی مرطوب کفش را بر روی ان اپلای کنید تا نرم باقی بماند و هم چنین تازه و نو به نظر برسد. اگر این روش ها مرتب انجام بشود شما میتوانید کفش خود را تا چندین سال بپوشید.

اما کفش های قهوه ای

همانطور که میدانید کفش های قهوه ای در تناژهای مختلفی تولید میشوند. و این گستردگی رنگ امکان نگهداری از کفش را کمی سخت میکند. مخصوصا در طیف های روشن قهوه ای. زیرا شما نمیتوانید واکسی پیدا کنید که با رنگ کفش شما مطابق باشد.

مهم ترین قوانین ست رنگ کت و شلوار و کفش را اینجا بخوانید!!!

مقاله قبلی

ژیله; آیتم خوش استایلی برای پاییز

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کفش