پیراهن راه راه مردونه من استایل

پیراهن های راه راه از قدیم تا به امروز مورد توجه مردان بوده اند و همیشه به عنوان سبکی کلاسیک مورد توجه دوست داران مد و هنرمندان قرار گرفته اند. سال ها مردم فکر می کرده اند که پوشیدن پیراهن مردانه راه راه افقی باعث چاق دیده تر شدن می شود.

همچنین از قرن نوزدهم به بعد، پس از اثبات فیزیک دان معروف هرمان هلتز که نشان داد مربع با خط های افقی، باریک تر از مربع با خط های عمودی هستند، بیشتر مورد استفاده قرار گرفت، ولی چند سال بعد او به این نکته اعتراف کرد که اشتباه کرده است.

بر اساس مطالعات دکتر روان شناس پیتر انیستون در چند سال اخیر از دانشکده نیویورک، به این نتیجه رسیدند که پوشیدن لباس های راه راه افقی نازک باعث باریک به نظر رسیدن، از لحاظ تاثیر روانی که بر مغز می گذارد شده، از آن سال به بعد طرح های راه راه افقی دوباره مورد استقبال مردم قرار گرفته اند، طوری که امروزه روز بیشتر مارک ها و برندهای مطرح دنیا در زمینه طراحی مد و لباس از طرح های راه راه برای طراحی لباس های جدید و هنری خود استفاده می کنند.

ما قصد داریم در این مقاله برای شما آقایان شیک پوش۱+۴ روش برای ست کردن پیراهن مردانه راه راه بیاموزیم. از شما دعوت می کنیم در این مقاله به توصیه های ما در این باره توجه فرمایید.

پیراهن مردانه راه راه:

پیراهن راه راه من استایل

اگر شما برای پوشیدن لباس های راه راه دچار شک و تردید شده اید بهتر است از پیراهن هایی که در آن ها خطوط راه راه به هم نزدیک هستند استفاده نمایید.

جالب است بخوانید  چگونه در تابستان خوش تیپ باشیم؟

از خطوط عمودی راه راه می توانید برای باریک به نظر رسیدن در طراحی پیراهن استفاده کنید.

پیراهن راه راه را می توانید با شلوارهای مختلف ست کنید و از ساختن پوششی مناسب و عالی لذت ببرید.

پیراهن مردانه راه راه ریز:

پیراهن مردانه راه راه ریز گل نرگس

پیراهن مردانه راه راه ریز پیراهنی است که طراحی آن از خطوط راه راه ریز برخوردار است. پیراهن راه راه ریز اندام شما را باریک تر و ظریف تر نشان می دهد. برای ست کردن پیراهن راه راه با شلوار بهتر است در یک قسمت از ست از طرح راه راه یعنی پیراهن استفاده کنید و در قسمت دیگر که شلوار می باشد از طرح ساده استفاده کنید.

پیراهن مردانه راه راه آبی:

پیراهن مردانه راه راه آبی من استایل

پیراهن مردانه راه راه آبی ستی با شخصیت و استایلی میزان برای شما می سازد. پیراهن راه راه  مردانه معمولا به گونه ای زیبا با خطوط افقی راه راه طراحی شده اند و راه راه ریز و درشت آن در تناسب اندام شما دارای تاثیر می باشد. این پیراهن راه راه مردانه آبی را در قرارهای روزمره بپوشید همراه با یک شلوارساده و یک تیپ و استایلی خاص برای خود بسازید.

پیراهن مردانه راه راه اسپرت:

پیراهن مردانه اسپرت راه راه من استایل

پیراهن های مردانه اسپرت در کل به گونه ای طراحی شده اند که با پوشیدن آن بیشتر احساس ورزیدگی می کنید چرا که در قسمت شانه ها تنگ تر می باشد و فرم بدن را چهار شانه تر نشان می دهند. یک پیراهن راه راه اسپرت کاملا تیپی جوان پسندانه و برای ساختن استایلی با فرم بدنی شیک و چابک می باشد که کافی است آن را همراه یک شلوار جین بپوشید و همراه با اکسسوری ها مانند ساعت و گردن بند و از پوشیدن آن لذت ببرید.

جالب است بخوانید  چگونه کت بلیزر را با تی شرت ست کنیم؟

پیراهن مردانه راه راه سفید مشکی:

پیراهن مردانه راه راه سفید مشکی من استایل

کاملا بستگی به سلیقه شما دارد که در چه سنی از یک پیراهن راه راه مردانه سفید و مشکی به عنوان یک پوشش استفاده کنید و از آن جا که برای پوشیدن این پیراهن نیاز ندارید که در سن خاصی باشید این پیراهن را ما به شما توصیه می کنیم. در ضمن برای رفع مشکل چاقی نیز از پیراهن راه راه با خطوط نازک افقی سیاه و سفید استفاده نمایید. در ضمن این طرح ، طرحی هنری نیز می باشد.

پیراهن مردانه راه راه درشت:

پیراهن مردانه راه راه درشت من استایل

پیراهن های راه راه درشت پیراهن هایی غیر رسمی به شمار می روند. البته در مورد طرح پیراهن نداشتن الگو و طرح  ساده ترین الگو است. با استفاده از راه راه درشت افقی می توان سینه و شکم را بزرگتر نشان داد و راه راه درشت عمودی قد را بلندتر نشان می دهد. البته ساده ترین و راحت ترین انتخاب پیراهن راه راه، راه راه آبی و سفید می باشد اما کسانی که قوانین لباس پوشیدن را می دانند می توانند از راه راه قرمز و صورتی نیز استفاده کنند.

نکته های مهم در مورد پیراهن راه راه:

 

نکته مهم درباره استفاده از پیراهن راه راه این که استفاده از کراوات های راه راه با پیراهن های راه راه برای خیلی از آقایان چالش بر انگیز خواهد بود. نکته مهمی که آقایان باید به آن توجه کنند این است که باید در میان راه راه کراوات و پیراهن تفاوت فاحشی باشد.، این امر مهم و ضروری باعث جلوگیری از خطای دید می شود.

جالب است بخوانید  بررسی پیراهن های مردانه بر اساس میزان کاربرد و رسمی بودن

در ضمن در مورد تاریخ چه پیراهن های مردانه راه راه باید خدمت تان عرض کنم که لباس و پیراهن های راه راه قرن هاست که مورد استفاده قرار می گیرد. این لباس ها در قرون وسطی به عنوان پوششی برای زندانی یان نیز استفاده شده است و همچنین دلقک ها نیز از این پوشش استفاده می کردند، در قرن نوزدهم لباس های راه راه توسط ملکه ویکتوریا به عنوان یک لباس دریانوردی نیز رواج پیدا کرد. همچنین با شروع قرن بیستم این طرح مورد استفاده عموم قرار گرفت و حتی بیشتر از قبل هم مورد استقبال واقع شد و در حال حاضر نیز یکی از لباس های پر طرفدار بازار لباس این لباس می باشد.

مزایای خرید پیراهن های مردانه راه راه:

این پیراهن ها نه تنها از نمونه های شیک و پر طرفدار بازار مد و لباس هستند بلکه به راحتی نیز می توان از این پیراهن ها برای هر مدل استایل رسمی و اسپرت استفاده نمود.

طراحی راه راه برای پیراهن های مردانه به عنوان یک عنصر کلاسیک و ترقی در صنعت مد می باشد و هیچ گاه از مد نخواهند افتاد. اگر می خواهید خریدارپیراهن های پرطرفدار و جاودان در دنیای مد باشید انواع پیراهن راه راه کلاسیک را خریداری و امتحان کنید. در ضمن فراموش نکنید که این پیراهن ها آزمونی برای طراحی اندام شما می باشند.

این چهار رنگ را با کت و شلوار سرمه ای بپوشید

مقاله قبلی

۷ روش خلاقانه برای ست کردن پیراهن آستین کوتاه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در پیراهن