لئو من استایل

 

بسیاری از آقایان همیشه به این فکر می کنند کاش می توانستند همانند یک شخصیت معروف لباس بپوشند و یا بسیاری از آقایان همیشه دنبال روی سلبریتی های مورد علاقه خود هستند. سبک آن ها را برای پوشیدن لباس های خود انتخاب می کنند و تا می توانند خودشان را شبیه آن ها می کنند تا خوشتیپ شوند.

اما تا به حال به این فکر کرده اید که تقلید از سبک پوشش سلبریتی ها را کنار بگذارید و همانند آن ها خوشتیپ  باشید؟ یعنی اینکه سبک خودتان را داشته باشید اما در حد آن ها خوشتیپ باشید؟

برای بسیاری از آقایان همیشه سوال این جا است که سلبریتی ها چگونه لباس می پوشند که همیشه جذاب و خوشتیپ هستند ؟

بسیاری از آقایان فکر می کنند مانند سلبریتی ها همیشه خوشتیپ بودن یک آرزوی دست نیافتنی است با اینکه من به شما می گویم این جور نیست. شما هم می توانید با یک سری قوانین کلی که آن ها استفاده می کنند و خوشتیپ می شوند شما هم با رعایت آن ها به حد یک سلبریتی همیشه خوشتیپ باشید.

رازهای خوشتیپی آقایان سلبریتی :

راز اول خوشتیپی آقایان سلبریتی :

راز اول همه سلبریتی ها در خوشتیپی سادگی است. آن ها معمولا نود درصد مواقع از لباس ها ساده استفاده می کنند و سعی می کنند این اصل سادگی را در همه اجزای لباس های خود رعایت کنند. اما شاید از دید شما همه آن ها در عین سادگی هم می درخشند و بسیار خوشتیپ هستند. بله درست است زیرا آن ها ساده لباس می پوشند اما با استفاده از اکسسوری ها استایل خود را تکمیل می کنند. برای مثال آقایان سلبریتی معمولا یک لباس و یا یک کت و شلوار ساده می پوشند ولی از یک اکسسوری مثل یک پوشت بسیار زیبا و یا یک دستمال گردن ابریشمی بسیار جذاب استفاده می کنند.

پس اگر تصمیم دارید مانند آقایان سلبریتی خوشتیپ باشید بهتر است ساده لباس بپوشید و از پوشیدن لباس هایی که بسیار پیچیده هستند و طرح های شلوغی دارند خودداری کنید.

سادگی اصل خوشتیپی در بین همه هم آقایان و هم خانم ها است.

ریچارد مدن از خوشتیپ ترین بازیگران هالوودی می باشد

راز دوم خوشتیپی آقایان سلبریتی :

پوشیدن یک لباس بلندتر بر روی لباس های دیگر خود :

بسیاری از آقایان سلبریتی را دیده اید که در اکثر روزها یک کت بلند تر روی لباس های خود می پوشند. راز دوم خوشتیپی آقایان سلبریتی این است که همیشه بر روی بقیه لباس های خود یک کت و یا یک لباس بلندتر تن می کنند. این کار باعث می شود همیشه آن ها خوش قد و بالا و بسیار کشیده به نظر برسند.

کت های بلند بر روی بقیع لباس آقایان باعث می شود جذابیت استایل آن ها چند برابر شود.

راز سوم خوشتیپی آقایان سلبریتی :

استایل تک رنگ :

تا به حال شما سلبریتی ها را دیده اید که از هفت رنگ لباس استفاده کنند؟ یکی از رازهایی که همیشه باعث خوشتیپی آقایان سلبریتی شده است همین انتخاب استایل تک رنگ است. آن ها همیشه از استایل های تک رنگ استفاده می کنند. زیرا آن ها این نکته را به خوبی می دانند که استفاده از استایل های تک رنگ باعث می شود تا همیشه شما استایل شیک و مرتب تری داشته باشید.

نکته ای که در این جا باید رعایت کنید این است که آقایان سلبریتی استایل تک رنگ خود را از چه نوع طیف رنگی استفاده می کنند؟

آقایان سلبریتی در استایل های تک رنگ خود معمولا از رنگ های ملایم و خنثی استفاده می کنند تا هیچ وقت استایل نامناسبی نداشته باشند و بتوانند راحت تر این رنگ ها را انتخاب می کنند.

پس اگر می خواهید مانند سلبریتی ها عمل کنید سعی کنید برای اینکه همیشه ظاهر شیک و مرتبی داشته باشید از استایل های تک رنگ استفاده کنید.

راز چهارم خوشتیپی آقایان سلبریتی :

پوشیدن کفش های کتانی با همه چیز :

بیشتر ما تصور می کنیم استفاده از کتانی فقط مناسب استایل اسپرت است. اما بسیاری از آقایان سلبریتی ثابت کرده اند که شما با کت و شلوارهای خود هم می توانید کتانی بپوشید.

اگر می خواهید همانند سلبریتی ها عمل کنید می توانید از پوشیدن کتانی برای همه استایل های خود استفاده کنید حتی استایل های رسمی خود.

امروزه سلبریتی ها بسیاری از قوانین دنیای مد را تغییر داده اند و کار را برای شما راحت تر کرده اند.

راز پنجم خوشتیپی آقایان سلبریتی :

اضافه کردن یک رنگ جذاب به استایل خود :

همانطور که در مطالب بالا گفته شد استایل بسیاری از سلبریتی ها از سادگی نشات می گیرد. همچنین در عین این سادگی به خاطر داشتن ظاهر مرتب و شیک از استایل های تک رنگ با رنگ خنثی هم استفاده می کنند.

شاید اگر شما این گونه لباس بپوشید نه تنها شبیه آن ها نشوید همچنین همه به شما بگویند که چه ظاهر بی روحی دارید.

اما رازی که در استایل آن ها وجود دارد و نمی گذارد هیچ گاه استیل آن ها بی روح باشد این است که آن ها از یک رنگ خاص که به استایل آن ها جلوه می دهد استفاده می کنند. برای مثال آن ها برای ایجاد جذابیت بیشتر از یک اکسسوری با رنگ بسیار خاص به استفاده می کنند تا در دید مخاطب جذابیت آن ها چند برابر شود.

مایکل بی جردن جزو 30 مرد خوشتیپ هالیوود به شمار میرود

راز ششم خوشتیپی آقایان سلبریتی :

اندازه خودشان لباس می پوشند :

بسیاری از آقایان همیشه مشکل چاقی و لاغری دارند. می گویند لباس سایز بزرگ تر بخریم که چاقی ما کمتر دیده شود ، شکم ما در لباس دیده نشود. و یا آنقدر لباس تنگ می پوشند که لباس در تن آن ها جای نفس کشیدن ندارد. اما آقایان سلبریتی را که می بینید همیشه ظاهری مرتب دارند. سرشانه پیراهن های آن ها یه ذره کوچک هم این ورتر از شانه های آن ها نیست. آقایان سلبریتی تمام لباس هایشان را سایز تن خود می گیرند نه آن قدر گشاد که در تن آن ها زار بزند و نه آن قدری تنگ که بر روی تن آن ها چین بخورد.

تمام سلبریتی ها همیشه فیت تن شان لباس های خود را می خرند به همین دلیل است که همه آن ها همیشه از استایل بسیار زیبا و با وقاری برخوردارند.

 

جالب است بخوانید  فرمول شیک پوشی چیست؟

چگونه در تابستان خوش تیپ باشیم؟

مقاله قبلی

۶ آیتم ترکیب پذیرکژوال و رسمی روزمره

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت