استایل-کژوال-مردانه-من-استایل

پوشش و لباس در زندگی روزمره آقایان تاثیر زیادی دارد. اگر جزو این دسته از اقایان هستید برای داشتن استایلی جذاب تر می توانید خلاقیت به خرج دهید. استایل کژوال از تیپ هایی است که در این سال ها به شدت مرسوم و پر طرفدار شده است. در ادامه با من استایل بیشتر بررسی میکنیم

به صورت کلی در استایل کژوال راحتی و شیک بودن جلوه فراوانی دارد. اما در حالت کلی این استایل را میتوان یک نوع پوشش نیمه‌رسمی یا حتی غیررسمی دانست. که در عین راحتی می‌تواند؛ یک ظاهر جذاب و منحصربه‌فرد به آقایان ببخشد. ممکن است با خود فکر کنید برای خوشتیپ شدن لارم است لباس های گران قیمت بپوشید تا خاص باشید. اما اینگونه نیست. این اعتماد به نفس است که باعث جذابیت استایل نهایی می شود. به بیان بهتر باید حس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید. فقط کافیست هارمونی رنگ و قوانین ست کردن لباس را رعایت کنید..

  • لباس ها و شلوار های جین را دست کم نگیرید

 بسیاری ازاوقات این سادگی است که باعث جذابیت شلوار جین می شود. پوشیدن یک شلوار جین به همراه یک تی شرت شیک می تواند ظاهری ساده و اصیل؛ هم اندازه یک کت و شلوار درجه یک به شما بدهد. آنچه که باید به آن توجه کنید، سایز و مدل آیتم های مختلف استایل خود را متناسب انتخاب کرده باشید. انتخاب طرح و رنگ شلوار جین، بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. اگر دوست دارید استایل کژوال شما بهتر دیده شودمیتوانید. از شلواری استفاده کنید که زاپدار نباشد. راه های بسیاری برای ست کردن شلوار جین با تی شرت و پیراهن و حتی کت تک وجود دارد.

  • انتخاب اکسسوری مناسب برای استایل کژوال 

اکسسوری ها، آیتم های تزئینی استایل محسوب میشوند و هدف آنها ایجاد هارمونی و هماهنگی در استایل است. برخی دیگر از آیتم های اکسسوری می تواند برای نیاز ما استفاده شود.مانند  کمربند، عینک،کراوات، پاپیون، ساعت، شال،کلاه و ….

اکسسوری ها در صورت انتخاب و استفاده به جا با هر نوع لباس خود میتواند؛ تیپ و استایل شما را با جذابیت بیشتری همراه کند. موارد دیگری در اکسسوری ها مثل دستکش و کلاه زمستانه و شال ها نه تنها از شما در برابر سرما و محیط از شما محافظت می کند. می توانید برای پوشش روزمره خود با ست کردن با لباس هایتان زیبایی بیشتری را به استایل کژوال خود دهید.

  • لایه ای لباس بپوشید

اگر میخواهید کمی لباس هایتان را متفاوت انتخاب کنید. یک لایه به تیپ خودتان اضافه کنید.به طور مثال اگر از پیراهن همیشگی خودتان خسته شده اید؛ با اضافه کردن یک کت اسپرت روی آن تیپ مدرنی خواهید داشت.این قاعده را در نظر بگیرید که حتما، برای تغییر نیازی به اضافه کردن لایه ی لباسی نیست. شما می توانید با تغییر اجزای مختلف لباس خود با لباس های دیگرتان در کمد لباسی؛ این تغییر را ایجاد کنید.

  • داشتن یک کیف مناسب

برخی افرادی که در هنگام رفت و آمد ناچار به حمل وسایلی هستند و به یک کیف مردانه متناسب با استایل کژوال خود نیاز دارند.

.از مدل های متناسب با استایل کژوال استفاده کنید..برای داشتن استایل کژوال تر می توانید یک کوله پشتی متناسب با تیپ خود خریداری کنید. یا اگر استایل تان کمی نیمه رسمی است؛ می توانید کیف دوشی یک طرفه تهیه کنید.کیف های یک طرفه با بسیاری از استایل های مردانه ست می شود. 

  • متفاوت باشید

منظور این است که کمی شیک و تر تمیز باشید و لباس های ست و جذاب بپوشید. اکثر آقایان کمتر به ظاهر خودشان اهمیت می دهند؛ و زمان زیادی صرف فکر کردن به اینکه چه لباسی را با چه لباسی بپوشند نمی کنند. معمولا هر لباسی که دم دست تر بود را با هم می پوشند.

  • داشتن اعتماد به نفس بالا

داشتن اعتماد به نفس بالا، ناخودآگاه انسان را به سوی جذابیت بیشتر، خواهد کشاند.اگر اعتماد به نفس نداشته باشید؛ شاید لباس گران قیمت شما یا موهای زیبای شما در مورد جذاب بودن یا خاص بودن، به شما هیچ کمکی نخواهد کرد. این ایمان به جذابیت خودمان و آن احساس خوبی را که نسبت به خودمان داریم؛ باعث تقویت اعتماد به نفس ما می شود. بعد از همه ی اینها، کنار هم چیدن کلمات و نحوه صحبت کردن و حرکات و خوش رو بودن شما است. به شما کمک خواهد کرد و تاثیر آن را در رفتار دیگران با شما خواهید دید.

جالب است بخوانید  راهنمای انتخاب شلوار جین مخصوص آقایان چاق و لاغر

چگونه تی شرت ها به پادشاه لباس های مردانه تبدیل شده اند؟

مقاله قبلی

بررسی پیراهن های مردانه بر اساس میزان کاربرد و رسمی بودن

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در استایل