پیراهن آستین کوتاه مردانه من استایل

اگر شما هم همیشه می خواهید جز آقایان بسیار خوشتیپ باشید قطعا ست کردن لباس ها برایتان بسیار مهم است. همانطور که به فصل گرم تابستان نزدیک می شویم نیاز آقایان به پیراهن مردانه آستین کوتاه بیشتر می شود.
ست کردن پیراهن های مردانه آستین کوتاه با رنگ های متنوع بسیار حائز اهمیت است. اما بسیاری از آقایان درباره این ست ها دانشی ندارند.

با ما در این مقاله همراه باشید تا ست های بسیار خاص و جذابی برای خود با پیراهن هایتان رقم بزنید.

پیراهن آستین کوتاه مردانه:

پیراهن آستین کوتاه مردانه من استایل

در فصول گرم مانند تابستان و بهار پیراهن آستین کوتاه مردانه یکی از لباس های پرطرفدار برای آقایان است. پیراهن آستین کوتاه مردانه به دلیل تابستانه و بهاره بودن جنسی نخی و سبک دارند که آقایان با آن بیشتر ارتباط برقرار می کنند.

در گذشته پیراهن آستین کوتاه همچون پیراهن آستین بلند مردانه، ظاهری کاملا کلاسیک و رسمی داشت که تنها در فصل‌های گرم مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما به مرور زمان و توجه بیشتر طراحان و استایلیست‌ها به مد و فشن آقایان، پیراهن آستین کوتاه مردانه علاوه بر اینکه به عنوان یک لباس کلاسیک و رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد، در گروه لباس‌های کژوال و اسمارت کژوال مردانه نیز قرار دارد.

با توجه به تنوعی که همیشه در پیراهن های مردانه دیده می شود، ست کردن پیراهن آستین کوتاه مردانه با ست های مختلف کمی دشوار است. ما در این مقاله قصد داریم ست های متنوعی و جذابی را برای شما بیان کنیم که از این پس استایلی بسیار خاص داشته باشید.

جالب است بخوانید  پوشت! نماد ثروت و تجملات از مصر باستان تا کنون

پیراهن آستین کوتاه مشکی :

پیراهن آستین کوتاه مردانه مشکی من استایل

پیراهن های مشکی آستین کوتاه مردانه به دلیل رنگ مشکی به راحتی قابل ست کردن با دیگر لباس ها هستند. زیرا رنگ مشکی و به طور کلی رنگ های تیره را می توان با انواع شلوارهای ست کرد و معمولا از ممنوعیت ست کردن برخوردار نیستند.

پیراهن آستین کوتاه مشکی معمولا رسمی تر هستند و می توان از آن ها در زیر کت های تک بهاری و تابستانه نیز استفاده کرد و یک استایل جذاب برای خود داشته باشید.

پیراهن های آستین کوتاه سفید مردانه:

پیراهن سفید آستین کوتاه مرداانه من استایل

 

پیراهن های آستین کوتاه سفید مردانه به دلیل روشن بودن رنگ آن ها نسبت به سایر رنگ های تیره برای فصول گرم و بهار مناسب تر هستند. پیراهن های سفید را می توان هم در استایل های رسمی و هم در استایل های اسپرت استفاده کرد.

از این رو می توان این پیراهن مردانه سفید آستین کوتاه را هم با کت و شلوارهای مردانه تابستانه ست کرد و هم در استایلی اسپرت می توانید آن را با یک شلوار اسلیم فیت ست کنید.

پیراهن های چهارخانه مردانه :

پیراهن آستین کوتاه جهارخانه من استایل

پیراهن های چهارخانه مردانه جز آن دسته از پیراهن های غیررسمی مردانه به حساب می آیند که بین آقایان جوان و نوجوانان بسیار محبوبیت دارند. البته ناگفته نماند که خانم ها هم برای آقایان پیراهن های چهارخانه را می پسندند. پس باید به آقایان جوان مجرد همین جا توصیه کنم، پیراهن چهارخانه بیشتر بپوشند.

پیراهن های مردانه در دو مدل چهارخانه ریز و درشت وجود دارند که می توانید آن ها را به صورت تکی بپوشید یا با کت ست کنید.

جالب است بخوانید  لباس رسمی مردانه و ویژگی‌های آن، چطور لباس رسمی بپوشید؟

ست  پیراهن لیمویی مردانه :

پیراهن آستین کوتاه لیمویی من استایل

پیراهن لیمویی مردانه یکی از رنگ های تابستانه بسیار شادی است که آقایان با جسارت، از این رنگ در فصول تابستان و بهار استفاده می کنند. این رنگ را آقایان می توانند با رنگ هایی که تنالیته سرمه ای دارند ست کنند.

ست پیراهن با شلوار لی:

پیراهن آستین کوتاه سفید شلوار لی من استایل

پیراهن های مردانه را می توانید با شلوارهای لی بپوشید. اما هر رنگ پیراهنی را نمی توانید با هر رنگ شلوار لی بپوشید.

برای مثال پیراهن سفید مردانه را می توانید همیشه با ترکیب های زیادی ست کنید اما برای ست کردن پیراهن های مردانه سفید با شلوار جین باید به این نکته توجه کنید که بهتر است پیراهن سفید خود را با شلوار لی تیره بپوشید.

یا اگر می خواهید یک پیراهن مشکی خود را با  شلوار جین بپوشید بهتر است از شلوار لی با رنگ ذغالی و یا آبی استفاده کنید چرا که کنتراست خوبی ایجاد می کند. یا اگر می خواهید یک استایل خیلی خاص با پیراهن مشکی و شلوار لی داشته باشید می توانید پیراهن مشکی خود را با شلوار لی مشکی ست کنید.

بسیاری از آقایان عاشق پیراهن های طرح دار مانند راه راه هستند. چرا که این پیراهن ها استایل کژوال تری ایجاد می کند.

اگر ترکیب رنگی پیراهن شما آبی روشن باشد می توانید آن را با یک شلوار لی آبی تا طیف روشن آن ست کنید که بسیار شیک می شود. حتی راه راه سفید و سیاه نیز با شلوار جین آبی یا خاکستری زیبا می‌شود.

ست پیراهن زرد مردانه :

پیراهن آستین کوتاه زرد مردانه من استایل

رنگ زرد یکی از رنگ هایی است که اکثر آقایانی که جسارت بالایی دارند از آن استفاده می کنند. به همین دلیل است که همه آقایان به راحتی پیراهن زرد مردانه را نمی خرند.

جالب است بخوانید  چگونه متناسب با هر فرم بدنی یک شلوار جین انتخاب کنیم؟

استفاده از رنگ زرد برای پیراهن مردانه و یا حتی پلیور و شلوار چالش بسیار بزرگی برای آقایان به حساب می آید. اما بسیاری از آقایان عاشق رنگ زرد هستند.

برای ست کردن پیراهن مردانه زرد بهتر است دیگر اجزای لباس خود را از تناژ خاکستری و سرمه ای انتخاب کنید. چرا که این دو رنگ تکمیل کننده رنگ زرد هستند.

ست پیراهن و شلوار پارچه ای مردانه :

پیراهن آستین کوتاه و شلوار مردانه من استایل

بسیاری از آقایان در فصل بهار و تابستان به دنبال شلوارهای خنک مردانه مانند شلوار پارچه ای هستند. همچنین بسیاری دیگر بخاطر داشتن استایلی رسمی از شلوارهای پارچه ای استفاده می کنند.

شما می توانید با پیراهن های مردانه و شلوارهای پارچه ای متفاوت ست های بسیار شیکی را برای خود داشته باشید.

شما برای ست کردن پیراهن خود با شلوار پارچه ای می توانید از پیراهن های دکمه دار استفاده کنید این مدل از پیراهن های مردانه را می توانید با هر مدل شلواری مانند شلوار پارچه ای مردانه و یک کت تک ست کنید.

همچنین نوع دیگری از پیراهن ها که آکسفورد نام دارند را می توانید با شلوار مردانه پارچه ای خود ست کنید که استایل رسمی خواهید داشت. این پیراهن ها دارای رنگ بندی های متفاوتی هستند که شما می توانید از هر نوع آن استفاده کنید.

 

 

۱+۴روش برای ست کردن پیراهن مردانه راه راه:

مقاله قبلی

آیاشما کفش کتانی مردانه را با کت و شلوار می پوشید؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت