ایده های جدید در لباس پوشیدن باعث می شود؛ که استایل ما ارتقا پیدا کند.همچنین  تجربیات جدیدی را در مورد پوشش و طرز لباس پوشیدن در فصل های مختلف سال را داشته باشیم.با رسیدن به آخرین روزهای تابستانی شاید ذوق داشته باشیم که آخرین استایل های تابستانی را امتحان کنیم. از این رو لازم است سری به کمد لباس و کفش خود بزنیم تا بتوانیم با خلاقیت در کمترین روزهای باقیمانده تابستانی خوش بدرخشیم.یا  هر از گاهی یا پایان هر فصل بایستی کمد لباسی و کفش خود را آپدیت کنیم. اگر احساس می کنید در این تابستان به خوبی کفش و لباس های خود را ست نکرده اید در این مقاله  از من استایل قصد داریم ۹ استایل برای داشتن استایل بهتربا استفاده از ست کردن کفش و لباس به شما معرفی کنیم.

 • کتانی سفید مردانه

کفش های اسپرت سفید یا همان اسنیکرزهای خودمان که مثل یک جادو میتواند استایل شما را از این رو به آن رو کند حالا به یک آیتم کلاسیک و ماندگار تبدیل شده است؛ همچنین در استایل تابستانی بسیار خوش درخشیده است. کفش کتانی اسنیکرز قابلیت ست کردن با هر نوع تیپ و استایلی را دارد. هر کسی نیاز دارد که حداقل یک جفت کفش کتانی سفید در کمد کفش خود داشته باشد.

ست کردن کفش سفید بستگی به نوع سلیقه ی شما و موقعیت مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید دارد. اگر می خواهید به قرار دوستانه ای بروید؛ می توانید آن را با شلوار جین مورد علاقه ی خود ست کنید. یا اگر قرار است به طبیعت گردی و گردش های خانوادگی بروید؛ یک شلوارک اسپرت با کتانی های سفید عالی به نظر خواهد رسید. کتانی های سفید را حتی می توانید در محل کار خود نیز مورد استفاده قرار دهید.

 1. شلوارک جین آبی،پیراهن کژوال طوسی،کفش های اسپرت سفید و عینک آفتابی برای استایل روزمره روزهای اخر تابستان
 2. تیشرت سبز روشن، با شلوار خاکستری و کفش سفید و کلاه بیسبال استایلی بی نظیر برای آخرین روزهای تابستان
 3. کت شلوار اسپرتخاکستری روشن و تیشرت و کفش سفید با جوراب ساق کوتاه، استایلی مناسب جهت محل کار و داشتن استایل نیمه رسمی
 4. پیراهن جین به همراه شلوار کتان خاکی رنگ و کفش سفید برای روز هایی از تابستان که منتهی به پاییز است و هوا کمی خنک تر به نظر می رسد عالی است.

 

 • کفش قایقی یا کفش صندل های مردانه

یک گزینه ی عالی برای روزهایی که از دمای بالای هوا در آخرین روز های گرم تابستانی تعادل ندارد.

این مدل کفش های قایقی و کفش صندل ها را می توانید؛ به همراه لباس هایی به رنگ خنثی و مشکی و رنگ های روشن دیگر ست کنید.

پوشیدن این نوع کفش ها بنا به سایز و قواره ی شلوار، قابل استفاده در انواع شلوار ها نیز می باشد.

 1. نقطه ی متضاد در یک استایل تابستانه، پوشیدن شلوار سفید به همراه کفش صندل و تیشرت مشکی به شما یک ظاهر مونوکروم می دهد.
 2. استایل پیراهن چهارخانه با شلوار خردلی، یک کفش صندل به رنگ خاکستری ، یک استایل روزمره ی تابستانی را شکل می دهد.
 3. پیراهن طرح دار سفید و به همراه شلوار کتان آبی روشن و کفش سبز زمردی، احساس شاد بودن و سرزنده بودن را به شما خواهد داد تاروزهای آخر تابستان را به شادی پشت سر بگذارید.
 4. استایل تابستانه با یک شلوار راه راه و پیراهن آستین کوتاه خنک به همراه کفش قایقی سرمه ای رنگ که استایلی مینیمال برای شما خواهد ساخت.
 5. استایل جوان پسند: پوشیدن تیشرت سفید آستین کوتاه دارای طرح گرافیکی و شلوار جین ابی به همراه کفش پارچه ای سفید، برای ساختن به یک استایل خنک تابستانه مناسب است.

توصیه کلی

به طور کلی لباس هایی که دارای تناژ رنگی روشن، رنگ های خنثی، شاد هستند؛ بهترین گزینه ها برای پوشیدن و استفاده در فصل تابستان و روزهای منتهی به پاییز هستند.

جذابیت در استایل بستگی به میزان خلاقیت در ست کردن لباس ها با یکدیگر است. همیشه هوشمندانه لباس انتخاب کنید؛ و سعی داشته باشید لباس مناسب به هر موقعیت را برای خود انتخاب کنید.

تی شرت های نخی از محبوب ترین گزینه های انتخابی آقایان در فصل تابستان و پاییز است. استفاده از لباس های با درصد پلی استر بالا در تابستان باعث ایجاد تعریق بیشتر در بدن و در نتیجه عرق سوز شدن بدن می شود.

همچنین پیراهن های کنف و نخی نازک با آستین کوتاه، از آیتم های مناسب ست کردن با لباس روزمره آقایان می تواند باشد. شلوار های مناسب فصل تابستان و روز های گرم سال، می تواند از دسته های شلوار پارچه ای، کتان، کنف باشد. شلوار های جین با پارچه ی نازک نیز می تواند در تابستان مورد استفاده قرار گیرد.

جالب است بخوانید  کت و شلوار رنگی را چگونه ست کنیم؟

۵ اشتباه بزرگ در پوشیدن پیراهن مردانه که استایل شما را تخریب میکند!

مقاله قبلی

۱+۲ اشتباه رایج آقایان در لباس پوشیدن و ست کردن لباس

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در استایل