نحوه خرید شلوار مردانه من استایل

آقایان برای تکمیل استایل خود همیشه نیازمند یک شلوار هستند. اما اکثر اوقات آن ها باید شلوارهای تک بخرند و با استایل خود ست کنند. زیرا در مواقعی که آقایان کت و شلوار میخرند فقط شلوار ست آن را با خود لباس می خرند در غیر این صورت نیازمند خرید یک شلوار تک کتناسب با استایل خود هستند.

همیشه خرید یک شلوار تک می تواند کمد لباس شما را متحول کند و استایل شما از یکنواختی خارج کند.

آقایان با خرید یک شلوار تک می توانند در استایل خود تحول ایجاد کنند.برای مثال استایل همیشه نیمه رسمی خود را به استایل اسپرت و یا به استایل کاملا رسمی تبدیل کنند.

با این جمله متوجه خواهید بود که به چه اندازه خرید شلوار تک در استایل مردانه شما حائز اهمیت است.

حال با این مقاله می خواهید شما را در انتخاب یک شلوار تک مردانه کمک کنیم. چگونه شلوار تک مردانه خود را انتخاب کنیم؟

شلوار تک مردانه من استایل

شلوارهای تنگ :

شلوارهای تنگ یا به اصطلاح خودمانی لوله تفنگی در گذشته انتخاب مناسب جوانان و نوجوانان محسوب می شد اما امروزه آقایان میانسال نیز می توانند از این مدل شلوارها نیز بپوشند. در انتخاب شلوارهای تنگ دقت کنید که این شلوارها متناسب سایز شما باشند. زیرا گاهی آقایان شلوارهای تنگ را تنگ تر از سایز پاهای خود میخرند که جذب تر خودش را نشان دهد اما باید بگویم این کار مناسب نیست زیرا جریان خون را در پاهای شما کمتر می کند و باعث می شود زودتر از راه رفتن خسته شوید.

برای ست کردن این شلوارها مهم نیست که شما پوتین چلسی یا یک جفت کتانی بپوشید. برای انتخاب این مدل از شلوارها می توانید برند های سنت لورانت و یا بالمین را انتخاب کنید زیرا این دو برند با کلاس وفادار به این مدل از شلوارها هستند.

جالب است بخوانید  معرفی 5 ترکیب رنگ جذاب برای فصل بهار

شاید از انتخاب و پوشیدن همیشگی شلوارهای تنگ خسته شده باشید برای شما این سوال پیش خواهد آمد که چه نوع شلوار تکی را انتخاب کنید که هم راحت باشد و ظاهر شما را آراسته کند؟

شلوارهای راسته:

شلوارهای تک راسته جز شلوارهایی هستند که بسیار راحت اند. شما با انتخاب یک شلوار تک راسته می توانید آن را به راحتی با یک پیراهن یا کت بلیزر ترکیب کنید و یک استایل فوق العادی را برای خود تهیه کنید.

مدل های موجود شلوارهای راسته در بازار در ترکیب با پیراهن ها، کت های بامبر و تی شرت ها باعث شده است که شما در هر فصلی بتوانید این شلوارهای راسته را انتخاب کنید.

اگر شما یک شلوار راسته را انتخاب کنید می تواند یار وفادار چند ساله شما باشد. زیرا که این شلوارها هیچ گاه از دنیای مد خارج نمی شوند و همیشه در استایل مردانه شما جای دارند. حالا فرقی نمی کند شما شلوار راسته خود را با یک کت بلیزر و کفش بند دار بپوشید یا آن را با یک پیراهن و یک کفش بدون بند بپوشید.

شلوارهای گشاد:

انتخاب یک شلوار گشاد باعث می شود شما ساده گرا به نظر برسید. زیرا طراحی این مدل از شلوارها ساده گرا و عمل گرا بودن آن است. به همین دلیل است که این شلوارها بین تمامی آقایان، حتی آقایان لاغر اندام با پاهای لاغر، محبوبیت دارد. شما با انتخاب این مدل از شلوارها می توانید یک ظاهر منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید اما توجه کنید با استفاده از رنگ های خنثی در دیگر استایل های خود باعث بیشتر به چشم آمدن شلوار خود شوید. وقتی نوبت انتخاب شلوارهای گشاد می شود باید ببینید شما جز دسته آقایان لاغر و بلند قامت هستید یا کوتاه قد و چاق؟

جالب است بخوانید  پوشت مردانه را چگونه در استایل خود به کار ببریم؟

باید بدانید شلوارهای گشاد برای آقایان لاغر اندام و بلند قامت بهتر هستند اما اگر شما قد کوتاه تری دارید می توانید از مدل های مخروطی گشاد استفاده کنید.

اما یکی از مواردی که در انتخاب شلوارها به طوری کلی کمک می کند این است که نسبت به پاهای خود شلوار خود را انتخاب کنید. برای یک انتخاب درست شلوار تک باید بدانید پاهای شما لاغر است یا چاق؟

آقایان در انتخاب شلوار تک خود باید توجه کنند که شلوار هرگز در پای آن ها نباید چین بخورد. زیرا هنگامی که شلوار آن ها بر روی پاها چین می خورد به عبارتی اصلا مناسب استایل آن ها نیست زیرا شلوار به جای باریک و خوش فرم نشان دادن پای آن ها باعث چاق نشان دادن آن می شود. همچنین شلوار صاف نشان دهنده ی مرتب بودن استایل یک مرد است.

حال میخواهیم بگوییم در انتخاب یک شلوار تک کتان ، جین و یا حتی کبریتی به چه مواردی باید توجه کنید؟

اول از همه مهم ترین رکن در انتخاب یک شلوار تک برای شما این است که اگر می خواهید خوشتیپ باشید شلوار تک خود را اندازه خود بخرید به طوری که تمامی طول داخلی و خارجی و اندازه ی کمر آن متناسب با شما باشد.

برای انتخاب یک شلوار کتان کمر شلوار کتان را به فاصله ۲.۵ تا ۵ سانتی متر از خط کمر قرار دهید. این شلوارها معمولا انتخاب روزمرگی آقایان در شلوارهای تک هستند. به همین دلیل از شلوارهای کتانی استفاده کنید که کمر آن بالای لگن شما قرار بگیرد تا احساس راحتی بیشتری کنید . اما در حالت کلی شلوارهای کتان را کمی فیت تر و تنگ تر از شلوارهای تک مردانه دیگر خود انتخاب کنید زیرا باعث می شود فرم پاهای شما زیباتر به نظر برسد. اگر شما قصد انتخاب یک شلوار کبریتی را دارید باید توجه کنید که آن ها را کاملا فیت اندام خود انتخاب کنید زیرا این نکته باعث می شود آن در بدن شما گشاد نباشد و شما را چاق نشان ندهد.

جالب است بخوانید  چگونه کت بلیزر را با تی شرت ست کنیم؟

برای انتخاب یک شلوار جین باید توجه کنید که کمر شلوار جین مردانه شما بین ۳ تا ۵ سانتی متر زیر ناف قرار بگیرد و همچنین روی پای شما چین نیفتد.

انتخاب یک شلوار تک مردانه ی مناسب می تواند ضامن خوشتیپ بودن شما باشد پس در انتخاب یک شلوار تک متناسب با استایل خود بسیار دقت کنید. در انتخاب شلوار تک خود عجله نکنید و با حوصله تمام برند ها و مراکز خرید را بگردید تا یک شلوار تک مناسب خود را پیدا کنید.

 

 

راهنمای انتخاب کت و شلوار دامادی

مقاله قبلی

آشنایی با اکسسوری گیره کراوات و اصول استفاده از آن

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت