کت و شلوار طوسی من استایل

به نظر شما اگر لازم باشد کت وشلوار دیگری را جایگزین کت و شلوار مشکی کنید چه کت و شلواری را جایگزین میکنید ؟کت شلوار سرمه ای؟ دارک بلو ؟ سبز یشمی؟همه این رنگ ها زیبا ، رسمی و کلاسیک هستند اما هیچ کدام مانند کت و شلوار طوسی همیشه مد روز نیستند. از این روز اگر لازم باشد کت و شلواری را جایگزین کنید پیشنهاد میکنیم که انتخاب شما رنگ طوسی باشد. این کت و شلوار به قدری جذاب و کاریزماتیک است که میتوانند به اولویت اول شما در انتخاب کت و شلوار تبدیل شود.

این رنگ هیچ گاه قدیمی نمیشود . حتی هیچ وقت دمده نیز به نظر نمیرسد بلکه همواره شیک و به روز دیده میشود . با توجه به این که روزهای گرم تابستانی فرا رسیده است . پیشنهاد میکنیم از این رنگ کت و شلوار استفاده کنید . کت وشلوار طوسی مناسب ترین انتخاب برای روزهای گرم سال می باشد . در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با اصول ست کردن و پوشیدن کت و شلوار طوسی به خوبی آشنا شوید .

کت شلوار طوسی من استایل

چرا کت و شلوار طوسی ؟

ممکن است این سوال نیز برا شما پیش بیاید که چه رنگی بعد از کت و شلوار مشکی مناسب است ؟

آیا کت و شلوار کرمی، سرمه ای یا دودی مناسب من خواهد بود ؟آنچه که قصد داریم بررسی کنیم . از مهم‌ترین و کاریزماتیک ترین رنگ های مردانه است. رنگی که طیف گسترده و وسیعی دارد. این گستردگی تناژ امکان استفاده از این رنگ کت وشلوار را در هر مکان و هر زمانی از روز و شب و سال، به شما میدهد.

جالب است بخوانید  چگونه خوشتیپ ترین باشیم؟

رنگ جذاب طوسی

طیف وسیعی از رنگ طوسی وجود دارد که طیف های تیره آن رسمی تر و طیف های روشن آن اسپرت و کژوال میباشد. پس قبل از خرید یا پوشیدن هدف از پوشیدن کت و شلوار طوسی را مشخص کنید. میهمانی؟ مصاحبه شغلی؟ جشن عروسی؟

رنگ پوست شما در انتخاب و ست کردن کت وشلوار طوسی بسیار مهم است . اگر پوست روشنی دارید طوسی های روشن و اگر پوست تیره ای دارید به سراغ تناژهای تیره طوسی مانند خاکستری و دودی بروید .

چه پیراهنی را با کت وشلوار طوسی بپوشیم ؟

یک دست کت وشلوار خوش دوخت مردانه قابلیت دارد که تا چندین سال استایل شما را ساپورت کند. اما پیراهن مردانه در مقایسه با کت و شلوار از دوام و ماندگاری کمتری برخورد بوده است. از این رو لازم است در بازه های زمانی کوتاهی یک پیراهن مردانه رسمی را جایگزین قدیمی ترین پیراهن خود بکنید. هم چنین باید چندین دست پیراهن مردانه در کمد لباس های خود داشته باشید. تا بتوانید با کت وشلوارهای مختلف ست های متفاوتی ایجاد کنید. هیچ پیراهنی به اندازه پیراهن سفید با کت و شلوار طوسی ست نمیشود. کراوات مشکی هم همینطور.

در انتخاب پیراهن بعد از سفید اولویت با سبز روشن ، آبی روشن ، یاسی و صورتی است .

اما برای انتخاب پیراهن متناسب با کت و شلوار طوسی تا انتها با ما همراه باشید.

پیراهن مردانه سفید رنگ

در پوشیدن کت و شلوار و انتخاب پیراهن متناسب با آن طبق معمول انتخاب های زیادی ندارید . همچنین آزادی کافی برای انتخاب رنگ های متفاوت را نخواهید داشت و در محدودیت انتخاب چند رنگ ساده و کلاسیک قرار دارید.

جالب است بخوانید  آیا با نحوه شست و شو و نگهداری از کت و شلوار آشنا هستید؟

اولین پیراهنی که انتخاب میکنید قطعا پیراهن سفید است که البته بهترین انتخاب برای شما است . این رنگ پیراهن را اگر به همراه کت و شلوار طوسی بپوشید  در استفاده از اکسسوری های رنگی میتوانید آزادانه عمل کنید و رنگ های متنوع را انتخاب کنید.

اگر استایل شما رسمی نبود میتوانید به جای پیراهن مردانه از یک تی شرت سفید مردانه استفاده کنید . اینگونه کژوالیته استایل خود را به خوبی به نمایش بگذارید .

پیراهن مردانه آبی رنگ

طیف های محدودی از رنگ زیبای آبی با کت و شلوار طوسی ست میشوند.  اما نتیجه ست کردن بسیار فوق‌العاده است و ترکیب بسیار چشم نوازی ایجاد میشود . دو رنگ آبی تیره و آبی روشن تیفانی برای ست کردن با کت وشلوار طوسی روشن مناسب هستند. اگر رنگ کت و شلوار طوسی تیره بود باید از تناژهای آبی تیره استفاده کنید. نکته کلی این است که هنگامی انتخاب پیراهن برای کت وشلوار باید رنگی متضاد یا هارمونیک با رنگ کت و شلوار باشد تا استایل نهایی نتیجه خوبی داشته باشد.

پیراهن مردانه مشکی رنگ

پیراهن مشکی به علت داشتن هارمونی با کت و شلوار طوسی ست میشود . دقت داشته باشید که اگر خواستید کراوات بزنید باید از رنگ هایی استفاده کنید که از پیراهن تیره تر باشد. به عنوان مثال اگر پیراهن شما مشکی است میتوانید از کراوات ذغالی برای ست کردن استفاده کنید.

شما میتوانید اکسسوری های دیگر را جایگزین کراوات کنید . شما میتوانید یک پوشت را در رنگ خنثی البته، با کت و شلوار طوسی ست کنید . اگر خود را فردی جسور میدانید پیشنهاد ما به شما رنگ های روشن است.

جالب است بخوانید  6 قانون مهم برای ست کردن آسان و  اصولی استایل کژوال مردانه

رنگ اکسسوری های قابل ست کردن با کت وشلوار طوسی

از آنجایی که طوسی رنگی خنثی به شمار میرود، برای انتخاب رنگ اکسسوری های پوشیدنی   راه سختی نخواهید داشت و به راحتی میتوانید اکسسوری های خود از جمله کراوات و چوشت خود را در رنگ ها و طرح های مختلف با کت و شلوار خود ست کنید. اما اگر بخواهیم راز جذابیت با کت وشلوار طوسی عیان کنیم میتوانیم بگوییم که همه تناژهای رنگ آبی به عنوان اکسسوری میتوانید ست کنید و استایلی سحرآمیز داشته باشید. هم چنین کراوات مشکی به خوبی با این کت وشلوار ست میشود اگر که پیراهن سفید باشد .

رنگ مشکی میتواند بعد از رنگ آبی به عنوان رنگ اکسسوری مورد استفاده قرار بگیرد و هم چنین رسمی ترین ترکیب آبی _ طوسی باشد . این استایل یک استایل جامع است بدین معنی که شما میتوانید از این استایل در میهمانی های شبانه تا مصاحبه های شغلی نیز استفاده کنید . در رده های بعدی میتوان رنگ بنفش و ارغوانی را پیشنهاد داد که در کنار ست طوسی ­_ سفید بسیار زیباست. اگر رنگ درستی از طوسی را انتخاب کنید اکسسوری ارغوانی میتواند اولویت انتخابی شما باشد .
پوشت  بهتر است در رنگ های سفید باشد یا کمی تیره تر از پیراهن.

اکسسوری های فلزی خود را مانند دکمه سر آستین و گیره کراوات خود را از رنگ نقره ای انتخاب کنید .

به آسانی کت و شلوار خود را در خانه اتو کنید.

مقاله قبلی

نحوه خرید آنلاین کت و شلوار

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در استایل